Hakkımızda

2019 yılında Bursa İnegöl'de hizmete başlayan firmamız, gelişen teknolojilerden aldığı güçle hizmetlerini dijital platforma taşımıştır. Müşteri memnuniyetine odaklanan çalışmalarımız güncel ve yeni ürünlerle desteklenir. Ulusal ve uluslararası alanda değişen beklentileri karşılamak için sürdürdüğümüz profesyonel çalışmalar, yaşam kalitesinin artmasını hedefler.

Kaliteli mobilyanın ülkenin her yerine ulaşılır olması için güvenilir ticaret esası ve kesintisiz destek anlayışıyla yaptığımız çalışmalar tüketici talep, ihtiyaç ve beklentilerine göre düzenli olarak güncellenir.

Mobilya trendlerini dikkate alarak hazırladığımız;

·       Yatak odası takımları

·       TV üniteleri

·       Koltuk takımları

·       Düğün paketleri ve

·       Yemek odası takımları kullanım kolaylığına sahiptir.

 

En iyi fiyatı zengin ödeme seçenekleri eşliğinde tüketici beğenisine sunan hizmetlerimiz, hediye çeki ayrıcalığıyla her zevke hitap eder.

Vizyonumuz

Özgün üretimimiz modern bir anlayış ve kaliteli malzeme seçimiyle çeşitlendirilir. Sektörde lider konuma gelmek için deneyimli ekipler ve profesyonel bir yönetim anlayışıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımız, sahip olduğumuz vizyonla değer kazanır.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz iş ahlakı ve dürüstlük vazgeçemediğimiz ilkeler arasında yer alır. Çalışan mutluluğuna ek olarak çevre ve insana saygılı üretim anlayışımız, kendimizi sürekli olarak geliştirmemize imkan sağlar. Sorumluluğunu üstlendiğimiz işleri verilen süre zarfında tamamlar, işimizi eksiksiz bir şekilde teslim ederiz. Üretimden montaja kadar her aşamada fark yaratan titiz çalışmalarımız kalite kontrol ekiplerimizin sonuca odaklı bakış açısıyla sıfır hata ile teslimatı hedefler.

Woodimo Ayrıcalıkları

Mobilya alışverişinin daha keyifli ve kolay olması için hazırladığımız woodimo.com, tüketici beklentilerini görsel anlamda en iyi şekilde karşılar. Müşterilerimiz sipariş hazırlık aşamasında ekiplerimize çağrı merkezi veya online iletişim formu üzerinden ulaşabilirler.

Her bir kategoride yer alan mobilya seçenekleri, kişiye özel olarak hazırlanır. Özel ölçülü siparişlerde malzeme seçimi tamamen müşteriye aittir. Talebe uygun olarak montaj hizmetlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilir. İade ve değişim konusunda sunduğumuz seçenekler, müşterilerimizin mobilyalarını uzun yıllar severek kullanması için özenle belirlenmiştir.

Mobilya fiyat, ödeme seçenekleri, taksit imkanı veya hediye çeki alımıyla ilgili bilgilere ulaşarak satın alma kararınızı bütçenize uygun olarak verebilirsiniz. Güvenilir ticaretin sektördeki en yeni temsilcisi olan firmamız, her tarza uygun geniş koleksiyonlarıyla tüketici beklentilerini eksiksiz olarak karşılar.